Connect with us

Kulturë

Armina Mevlani tregon se a është ndarë nga Shkelëzeni

Published

on

Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani, gjatë këtyre ditëve ka qenë shumë e komentuar për jetën private.

Artistja, e cila numëron afro dy milionë ndjekës vetëm në Instagram, u ka dhënë së fundmi mundësi të pyesin rreth jetës e karrierës profesionale.

E pyetur nëse është ndarë nga partneri i saj, Shkëlzen Berisha, modelja nuk ka hezituar të thotë të vërtetën.

“Jeni ndarë me Shkëlzenin se kështu aludohet nëpër medie?”, ka qenë pyetja drejtuar Mevlanit.

“E pavërtetë, jemi bashkë dhe të lumtur”, sqaroi ajo.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com