Connect with us

Lajme

Ahmeti: Skeptik ishin qytetarët edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë (VIDEO)

Published

on

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti në emisionin Click Plus në TV21 përveç agjendës së gjelbër ka folur edhe mbi skepticizmin që është shfaqur tek mjedise të ndryshme, duke thënë se edhe ideja e kryeministrit shqiptar ishte thuajse e papranueshme për shumë njerëz, por që u bë.

“Mos u bëni skeptik. Njejtë siç pata thënë këtu në studio për kryeministrin e parë shqiptar ashtu edhe u bë. Ju siguroj të bëheni më optimistë dhe jo të bëheni në anën e skeptikëve”, ka theksuar Ahmeti.

 

NA NDIQ NË FACEBOOK

Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com