Connect with us

Lajme

Po sillte gruan për provim në Tiranë, kush është kreu i Zyrës Arsimore që ndërroi jetë në aksident

Published

on

Fitor Ollomani është 35-vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik që ndodhi mëngjeisn e sotëm në aksin Milot-Morinë.

Ollomani ishte pedagog dhe drejtor i zyrës Arsimore në Kukës.

Bëhet me dije se 35-vjeçari i po udhëtonte së bashku me bashkëshorten në drejtim të Tiranës, pasi ajo me profesion mësuese kishte sot testin e kualifikimit në matematikë.

Kujtojmë që në aksidentin tragjik u përfshinë dy makina dhe si pasojë humbi jetën 35-vjeçari, ndërsa mbeti e plagosur bashkëshortja e tij shtetësja A.M. dhe drejtuesi i makinës tjetër.

Nderkohe qe drejtori i arsimiot per Veriun, Bardhok Pulaj, permes nje statusi ne rrjetin social shprehe ngushellimet e tij

“Dhimbje e madhe per humbjen e mikut dhe kolegut te Zyres Arsimore Kukes Fitor Ollamani.

U prehsh ne paqe Miku yne…“, shkruan Pulaj!

NA NDIQ NË FACEBOOK


Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com