Connect with us

Kulturë

“Në ditëlindjen”, lansohet projekti i ri nga Dini

Published

on

Pak ditë pasi ka lansuar këngën “Për ty”, këngëtari i talentuar kosovar, Dini ka publikuar sot projektin e ri.

“Në ditëlindjen” quhet kënga e re e Dinit. Muzikën e këtij projekti e ka bërë Granit Gashi, tekstin e ka shkruar Gjulo, ndërsa klipi është punuar nga Gadaf XL Film.

Dini që jeton në Zvicër ka kohë që po bën hapar e duhur për të hyrë fuqishëm në estradë.

Dy projekte brenda një jave nuk janë të vetmet nga ai ngase verës pritet të ketë edhe befasi të tjera nga këngëtari.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Advertisement


Advertisement

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com