Connect with us

Lajme

Juli drejton flokët për herë të parë, kështu po duket

Published

on

Tash e sa kohë emisionit Përputhen iu shtua edhe një konkurrent i ri. Bëhet fjalë për Julin. Një djalosh me një stil të veçantë, me flokët kaçurrela dhe një karakter më ndryshe sic jemi mësuar të shohum në emisionin përputhën.

Olsa Muhameti, autorja e emisionit Përputhen, ka publikuar një video të Julit, teksa tregon për ndryshimin e tij.

Ai shihet se kishte drejtuar flokët diçka që nuk është parë më parë gjatë emisionit. Më mirë me flokë kaçurrela apo të drejta, vlerësojeni vetë?

.

Advertisement


Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com