Connect with us

Lajme

Basha bën lëvizjen e papritur mbledh me urgjencë në selinë e PD …

Published

on

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka takuar sekretarët dhe kryetarët e degëve në selinë e PD.

Gazetari Osman Stafa raporton për “Balkanweb” se në mbledhje po bëhet analiza e zgjedhjeve.

Ky takim vjen pas zgjedhjeve parlamentare të datës 26 prill. Gjithashtu, në takim pritet të diskutohet edhe për zërat kritikë ndaj liderit Basha, pas fitores së zgjedhjeve nga ana e Partisë Demokratike.

Një sërë eksponentësh brenda PD-së kanë kërkuar që kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha të japë dorëheqjen nga posti, pasi ka humbur zgjedhjet.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com