Connect with us

Lajme

Sondazhet e paguara që nxjerrin Ramën fitues/ Top Channel, News 24, Tv Klan, ABC News dhe të tjerë kanë marrë miliona nga incerenatoret

Published

on

Sondazhet e paguara nga Rama. Del lista e televizioneve që kanë marrë miliona nga incerenatorët

Në të gjitha mediat në Shqipëri kemi parë sondazhe, ku edhe pse ccdo ditë që kalon publikohet një skandal i ri në lidhje me Edi Ramën dhe Rilindjen dhe pakënaqësia në popull rritet, mediat me sondazhet e tyre vazhdojnë që t’i rrisin pikë atij.

Por, pse ndodh kjo gjë?! Është mjaft e thjeshtë, në mes është paraja. Kryefjala.com ka siguruar disa dokumente duke vërtetuar se sa para kanë marrë televizionet në Shqipëri nga incerenatorët.

Listën e kryeson Top Channel me një total prej gati 110 milion lekësh dhe ndiqet nga News 24, Tv Klan, ABC News, Report TV.

Alqi Bllako babai i të cilit merrte 10 milion lekë në muaj nga incerenatorët, sot është kandidat i PS-së për deputet në Tiranë.

Më poshtë keni edhe dokumentet:

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com