Connect with us

Lajme

Deputeti Rexhepi, priti në takim drejtorin e Operës dhe Baletit, Vasko Ristov

Published

on

Deputeti nga radhët e Lëvizjes BESA,Kastriot Rexhepi, sot në cilësinë e Kryetarit të Komisionit për Kulturë, ka pritur në takim drejtorin e Operës dhe Baletit, z.Vasko Ristov.

Në këtë takim deputeti Rexhepi njofton se është biseduar për rëndësinë e sjelljes të Ligjit për Interes Publik në Kulturë që do të mundësojë funksionimin më të mirë në institucione.

Poashtu në këtë takim u dakordua që komunikimi të vazhdojë edhe në të ardhmen dhe se bashkëpunimi me institucionet dhe krijuesit në sferën e kulturës, gjithnjë mbetet i hapur.

#AL Sot në cilësinë e Kryetarit të Komisionit për Kulturë, prita në takim drejtorin e Operës dhe Baletit , z. Vaso…

Posted by Kastriot Rexhepi on Wednesday, April 7, 2021

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com