Connect with us

SKENA

“Antonela përsëri në mes të Mevlanit dhe Ledjanës”/ Juli habit me deklaratën

Published

on

Mevlan Shaba dhe Lediana Prenga janë çifti më i përfolur i programit të dashurisë Përputhen. Para pak kohësh një tjetër konkurente Antonela Berisha ka qenë një pëlqim tjetër i Mevlanit. Antonela shpesh herë është kritikuar se ka hyrë në mes të tyre dhe ka krijuar polemika.

Por disa ditë më parë ka qenë vetë Antonela që është dorëzuar dhe hequr dorë nga pëlqimi ndaj Mevlanit por përsëri shpesh herë ironizon në studio takimet e çiftit.

Mevlani dhe Ledjana shumë herë janë skeptik dhe nuk i shprehin ndjenjat që kanë për njëri tjetrin.

Një tjetër që ja u ka vënë në dukje këtë ka qenë edhe Juli. Në programin e sotëm ai tha se duhet Antonela në mes të tyre që ata të shprehin dashurinë njëri tjetrit.

“Po nuk futi duart Antonela në muhabetin e tyre t’ju thotë pse kështu pse ashtu atëherë do jenë mirë me njëri tjetrin”, tha Juli./ CNA.al

Advertisement
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com