Connect with us

Kulturë

Bes Kallaku i lë të gjithë pa fjalë, publikon bisedën në WhatsApp të Ijes me Presidentin Ilir Meta (FOTO)

Published

on

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ndan vazhdimisht në rrjetet sociale postime dedikuar gjyshes së tij, Ijes, e cila është bërë jo pak e famshme falë tij.

Mirëpo mbrëmjen e djeshme ai ka postuar në “Instastory” një foto, ku shfaqet Ija dhe presidenti i vendit Ilir Meta duke bërë një bisedë në WhatsApp.

“Ija me shoqni pra Ilir Meta”, – ka shkruar Bes Kallaku krahas fotos.

Nuk dihet se për çfarë po bisedojnë Ija dhe Meta, por siç shfaqen edhe në foto, ata duken tepër të qeshur dhe miqësorë teksa bisedojnë në telefon. Një bisedë të tillë me kamera Ija e ka zhvilluar edhe me lojtarin e Kombëtares, Sokol Cikalleshi.

FOTO:

.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com