Connect with us

SKENA

Sara nxjerr foton me Andin dhe hedh kunja për Jasminën

Published

on

Takimi mes Andit dhe Sarës ka nxitur debate të mëdha në studion e Për’puthen, sidomos nga Jasmina. Brunja bukuroshe tha se Andi nuk tregoi respekt për të në këtë takim, edhe pse ai u shpreh se ishte më i ngurtë në takimin më Sarën, për shkak të saj.

Megjithatë, Sara nuk u ndal me kaq dhe së fundi publikoi një fotografi krah Andit, ku në mbishkrimin e fotos hodhi kunja.

Për inat të vjehrrës shkova me mullixhiun”, ka shkruar ajo në postimin e saj në Instastory.

.

Advertisement
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com