Connect with us

Bota

Probleme shëndetësore për Erdogan/ Momenti kur mezi zbret shkallët (VIDEO)

Published

on

Një video ku presidenti turk mezi zbret shkallët është përhapur me shpejtësi.

Rexhep Tajip Erdogan, pasi mbaroi një konferencë në Stamboll, po përshëndeste njerëzit me dorë e po u afrohej shkallëve.

Por siç duket nga videoja, ai i lëviz këmbët me vështirësi dhe kur vjen momenti për të zbritur, i duhet të mbështetet tek krahu i një prej bashkëpunëtorëve që ndodhet pranë tij.

Mediat turke shkruajnë se presidenti nuk është në gjendjen e tij më të mirë shëndetësore.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com