Connect with us

Kulturë

Moderatorja e lajmeve mahnit me zërin e saj! (VIDEO)

Published

on

Gazetarja dhe moderatorja e lajmeve Teuta Zekiri, përmes platformës MAQINA ka sjellur njërën ndër këngët më të bukura shqip “Për një çast më ndali zemra” në duet me Shpëtim Mustafa-n.

S’është hera e parë që personazhe televizive të performojnë në skene, por ky projekt i “Maqinës” të bën për vete. Teuta shpesh është shprehur se e ka pasion muzikën dhe kjo performance e saj e fundit na bën të duam ta shohim më shpesh në këtë dritë.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com