Connect with us

Kulturë

BANI, kosovari nga Gjermania me një super-projekt

Published

on

I lindur ne Gjermani, jeton ne Austri dhe Hong Kong, ne Hong Kong per here te pare ka fillu me modelizem, ka punu me markat FILA,FANTY, ADIDAS LOUIS VUITON, ( si model )

Gjithashtu kengen dhe klipin e ka realizu ne Hong Kong.

Kenga e re titullohet MOVE WITH YOUR BODY, tash ka ardhe ne Kosove me i dhane kanges nji rryme tjeter K POP qe nuk eshte aktuale ne Kosove.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com