Connect with us

Ndryshe

VIDEO: Ky është bisha 140 kg, truproje e Cristiano Ronaldos

Published

on

Cristiano Ronaldo është futbollisti më i popullarizuar në botë, dhe se njihet kudo që të shfaqet. E për këtë ai ka nevojë për një siguri më të madhe. Në krye të asaj sigurie është truproja me përvojë Gonzalo Salgado, i cili e shoqëron Cristiano Ronaldon në çdo moment dhe se këtë e bën për vite me rradhë, transmeton Sportm.mk.

Ai kujdeset që yllit të futbollit të mos t’i afrohen njerëz të dyshimtë, organizon rrugën e lëvizjes së Ronaldos dhe në të njëjtën kohë kujdeset për të dashurën e tij Georgina.

Bisha portugeze është një ish luftëtar në MMA që peshon mbi 140 kilogramë dhe në Instagram ai shpesh publikon fotografi të ndryshme teksa shihet në trajnime madje disa herë duke treguar se është i gatshëm t’u përgjigjet të gjitha sfidave në çdo moment./Zyrtare.net/

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com