Connect with us

Lajme

Ndodhi në Shkup: Gruaja ndahet nga burri ish funksionar, pasi nuk është më drejtor

Published

on

Një divorc interesant ka marë hapësirë në mediat e Shkupit. Divorci është interesant edhe për shkakun, por edhe për mënyrën se si e ka prezantuar në opinion bashkëshorti, ish drejtor në Agjencinë për Komunikime Elektronike (AKE), Robert Ordanovski.

Ai ka akuzuar bashkëshorten Agnesa Ordanoska për ndarjen, kurse këtë e ka bë të ditur në rrjetet sociale, në urimin dedikuar vajzës së tij, me rastin e ditëlindjes së 17-të.

Në këtë urim ai shkruan se bashkëshortja (nëna e vajzës), që e quan “barbikë fotoshopi”, nuk është prezente sepse është e nxene me përgatitjen e dokumenteve për divorc. “Me siguri është ftohur sepse nuk jam më drejtor”, shkruan Ordanovski, ish drejtor në AKE, një nga postet më të paguara në Maqedoninë e Veriut.

.

Lajme6 mins ago

Liverpool bindet t’i hapë rrugën, cakton çmimin për Shaqirin

Kosovë32 mins ago

“Serbia s’do ta njohë Kosovën”, ish-këshilltari i lartë në DASH i kundërpërgjigjet Vuçiqit

Sport34 mins ago

Megi Doçi, hystori frymëzimi në futbollin e femrave

Sport59 mins ago

“Real di të vuajë”, Zidane: Boll me Ramos, klubi ta mbyllë këtë çështje

Lajme1 hour ago

Artan Grubi u bën thirrje mërgimtarëve që të mobilizohen dhe të regjistrohen në regjistrimin e popullsisë

Sport1 hour ago

Shkëmbi pëson humbjen e parë te Ballkani, Drita rimerr kreun!

Lajme1 hour ago

“Ronaldo nuk përshtatet me skemat e Pirlos, dështim po s’fitoi Champions”

Lajme2 hours ago

Besimi: Reforma tatimore do të bazohet në drejtësi, arkëtim më të mirë, transparencë, dixhitalizim dhe tatimim “të gjelbërt”

Kosovë2 hours ago

Deputeti suedez kritikon BE-në për mosliberalizimin e vizave për Kosovën

Lajme2 hours ago

Ambasadori Walker: I domosdoshëm unifikimi i diasporës shqiptare

EN3 hours ago

Sara nxjerr foton me Andin dhe hedh kunja për Jasminën

Lajme3 hours ago

“Ortaku i bosit të Ndragetes”/ Berisha tregon 12 rrogat mujore që merr Arbian Mazniku

Lajme3 hours ago

Nesër fillon regjistrimi i mërgimtarëve, diplomatëve, të burgosurve dhe të pastrehëve – Mësoni detajet

Lajme3 hours ago

“Monstra”, 8 ditë paraburgim për dy të arrestuarit gjatë protestës

Bota4 hours ago

“Turqia nuk mund të përjashtohet nga Mesdheu Lindor”

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com