Connect with us

Tech & Auto

Ahmet Selmani, fitues i veturës TESLA 3, premia e fundit nga GO+ (VIDEO)

Published

on

Llogaritet si një nga veturat më të veçanta në botë.

Kronika e mëposhtme tregon më shumë rreth fituesit të Tesla modeli 3.

Kjo veturë ditë më parë shkoj drejt një qytetari në kuadër të lojës së madhe shpërblyese nga Go+.

.

Lajme13 mins ago

“Mbappe pa limite, ngjan me Pele, Triumfon me Francën edhe në Katar 2022”

Lajme39 mins ago

Kurti: I kemi numrat e nevojshëm për formimin e qeverisë, nuk do të bëjmë kompromis me eksponentët e regjimit të vjetër

Lajme1 hour ago

Murat Jashari apo Vjosa Osmani për postin e presidentit, Kjo është përgjigja e Kurtit

Sport1 hour ago

E konfirmon menaxheri, për Uzunin ka oferta nga Premier League dhe Bundesliga!

Lajme2 hours ago

Lajçak mesazh Kurtit: Bashkimi Evropian pret vazhdimin e dialogut

Lajme2 hours ago

Arsovski për ngjarjet me Bullgarinë: Nuk u ngjan vendeve-anëtare të NATO-s të komunikojnë në mënyrë të tillë

Lajme2 hours ago

Lajçak: Bashkimi Evropian pret vazhdimin e dialogut Kosovë-Serbi

Shëndetësi2 hours ago

IKSHPK: Cilësia jo e mirë e ajrit kontribuues kryesor i problemeve shëndetësore

EN2 hours ago

A u largua Sara nga “Përputhen”? Flet autorja e emisionit

EN2 hours ago

Ana Kauri dhe Fation Kuqari ne nje lidhje? Flet ish konkurrentja

Lajme2 hours ago

Kurti flet për Specialen: Është Gjykatë e imponuar prej jashtë, është një etnike

Lajme2 hours ago

Testohet ulja e avionëve në Kukës, Rama “thumbon” kritikët: Janë 3D

Lajme3 hours ago

“Kurorëzoi” Saimirin me Merin, Alketa Vejsiu nis pushimet përrallore

Lajme3 hours ago

Reperi i njohur shqiptar zyrtarizon lidhjen e dashurisë, prezanton për herë të parë partneren

Lajme4 hours ago

Mund të plasë nga momenti në moment, Gjermania dërgon anijen ushtarake në Mesdhe

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com