Connect with us

Lajme

A bëri BDI propagandë falas nëpër media duke qenë 7 ditë temë me një fotografi? Flet Artan Grubi

Publikuar

me

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në Click Plus në TV21, tha se fotografia është bërë për ta pasur si kujtim dhe bërja publike e asaj fotografie ka qenë e nxituar.

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com