Connect with us

Kosovë

U jepet lamtumira e fundit tinejxherëve që u mbytën nga treni në Gjermani

Publikuar

me

Sot iu është dhënë lamtumira e fundit të dy vëllezërit nga fshati Ratishë e Deçanit që u mbytën nga treni në qytetin Bruckberg të Gjermanisë.

Të ndjerët për pak do të varrosen, të pranishëm në varrimin e tyre  janë miq dhe familjarë.

Dy vëllerit ishin të moshës minore, njëri 13 dhe tjetri 17 vjeçar.

Advertisement
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com