Connect with us

Tech & Auto

Qlirim Isufi, drejt Beogradit në Lojërat Ballkanike në PES 2020- Sony Playstation (VIDEO)

Publikuar

me

Dita e enjte në Klan Kosova nisi me një djalosh që do të bart mbi supet e tij Kosovën dhe Shqipërinë, kjo sepse udhëton drejt Beogradit aty ku do të mbahet Liga Ballkanike e lojës Pro Evolution Soccer 2020 në Sony Playstation.

Për herë të parë, lejohet pjesëmarrja e lojtarëve shqiptar në këtë ligë, por përsëri jo ata nga Kosova, por Isufi do t’i përfaqësojë të dyja shtetet dhe të provojë të bëhet kampion në këtë garë!

Kush është Qlirimi, sa është përgatitur dhe cilat janë emocionet e tij, iu tregon storia që e sjell gazetari Kushtrim Bekolli.

.

Advertisement
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com