Connect with us

Lajme

Publikohen pamjet e aksionit/ 10 të arrestuar për trafikim me emigrant (VIDEO)

Publikuar

me

Policia e Maqedonisë ka arrestuar 10 persona gjatë ditës së sotme, persona të cilët akuzohen për trafikim me emigrant.

Grupi kriminal emigrantët i ka trafikuar prej Greqisë, nëpërmjet Maqedonisë së Veriut në Serbi dhe më tej në vendet e Bashkimit Evropian.

Ja pamjet e aksionit

Advertisement
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com