Connect with us

Lajme

Berisha shuan kureshtjen nëse do jetë në listat për deputet të Partise Demokratike por…

Publikuar

me

Përveç president dhe kryeministër Sali Berisha është zgjedhur 7 herë deputete në Kuvendin e Shqipërisë. Madje ai ka qenë deputet edhe në zgjedhjet e vitit 2017 pasi ai kishte dhënë dorëheqjen si kryetar i kësaj force politike.

Por a do jetë Sali Berisha deputete në parlamentin e ri? A do jetë ai kandidat? Përgjigjen e kësaj pyetje ai tha gjatë emisionit “HARTD TALK NGA ROALDN QAFOKU,” Berisha e konfirmoi se do jetë kandidat për deputete, e vetmja dilemë është se në cilin qark do jetë.

-Zoti Berisha ju a do jeni sërish kandidat për deputet?

-Unë do të jem.

-Në cilin qark?

-Mbetet për tu përcaktuar.

-Po dëshirën më të madhe ku e keni? Në Tiranë besoj.

-Top Secret!

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com