Connect with us

Shëndetësi

Serbi: Konfirmohen 74 raste, dy të vdekur nga koronavirusi

Publikuar

me

Në 24 orët e fundit, 74 raste të tjera të infektimit me COVID-19 u konfirmuan në Serbi, ndërsa dy persona vdiqën, gjë që rriti numrin e përgjithshëm të viktimave të virusit korona në 735.

Kjo është bërë e ditur në faqen e internetit covid-19.rs, raporton Tanjug, transmeton Klan Kosova.

Në të njëjtën periudhë, u testuan 7,709 persona.

The post Serbi: Konfirmohen 74 raste, dy të vdekur nga koronavirusi appeared first on Klan Kosova.

Advertisement
Lajme3 mins ago

Ja kur do të jetë gati pakoja e katërt për ndihmë qytetarëve

Sport4 mins ago

Ndeshja e Tottenham në Kupën Carabao vihet në dyshim – kundërshtarët rezultojnë me koronavirus

Kosovë10 mins ago

Ambasadori i Hungarisë i jep mbështetje Kosovës për liberalizim vizash: Janë plotësuar kriteret

Sport25 mins ago

Sporting Lisbona nderon CR7 – emëron akademinë e klubit ‘Academia Cristiano Ronaldo’

Kosovë26 mins ago

Rrahmani i VV-së i sulet akademik Kujtim Shalës së LDK-së, i jep medalje “për hajni”

Lajme29 mins ago

Kastriot Rexhepi: Opozita shqiptare bën “show”, amandamentet i dorëzoi në gjuhën maqedone

Kosovë42 mins ago

Gjuriq: Ua kemi borxh fëmijëve tanë që të mos e bëjmë armik Amerikën

Sport46 mins ago

Zekolli: Liga Unike do të rritë vlerat dhe konkurrencën në basketbollin shqiptar

Shëndetësi49 mins ago

43 shtatzëna u prekën me COVID-19 në Kosovë, 29 prej tyre lindën foshnjat e tyre

Lajme56 mins ago

Notat e lojtarëve: Real Sociedad 0-0 Real Madrid, Elustondo dhe Kroos më të mirët

Kosovë58 mins ago

Analisti Tahiri zbulon qëllimin e vizitës së Grenellit në Kosovë

Sport1 hour ago

ZYRTARE: PAOK transferon Waguen nga Barcelona

Kosovë1 hour ago

Memli Krasniqi: Koalicioni nuk ka vullnet t’i mbështes bizneset dhe qytetarët për rimëkëmbjen ekonomike

Lajme1 hour ago

Këto janë të gjitha vendimet që u morën në mbledhjen e sotme të Qeverisë Hoti

Sport1 hour ago

Barcelona ka edhe pesë lojtarë në shitje

MË TË LEXUARAT