Connect with us

Sport

Roma e ‘nervozon’ Juventusin për Dzekon

Publikuar

me

Trajneri i verdhekuqve Paulo Fonseca mund ta aktivizojë sot sulmuesin boshnjak në ndeshjen e parë të këtij sezoni të kampionatit italian kundër Veronës teksa e grumbulluar.

Për shkak se nesër Juventusi luan kundër Sampdorias, bardhezinjtë nuk kanë një qendërsulmues të mirëfilltë, drejtuesit e “Zonjës së Vjetër” shpresojnë që Dzeko të vijë të paktën nesër pasdite në Torino dhe të hënën të kryejë analizat mjekësore.

Ai do të zëvendësohet nga futbollisti i Napolit Arkadiusz Milik. /Lajmi.net/ 

loading...

Advertisement
Lajme32 seconds ago

Ja shqiptari që u emërua zv/drejtor i UJP-së

Lajme2 mins ago

Këto janë drejtorët e rinjë të emëruar sonte nga Qeveria

Kosovë14 mins ago

I jep lajmet Putini: Gati 5 mijë të vdekur në konfliktin Armeni-Azerbaixhan

Sport15 mins ago

Fonseca i lumtur me përmbysjen: Nuk ishte e lehtë, Roma reagoi mirë

Lajme27 mins ago

“E morrën 9 persona, ja si e fshehën trupin e babait”, djali i Remzi Hoxhës hedh dyshimet e forta

Kosovë31 mins ago

Aksion masiv i Policisë në qendër të Prizrenit, 13 persona nën pranga

Sport36 mins ago

Dardanet shprehen optimiste të matura për ndeshjen kundër Turqisë

Kosovë47 mins ago

Rexhep Selimi luan dhe tallet me Ramush Haradinajn dhe kandidaturën për president: S’po zgjedhim komandant

Lajme49 mins ago

Bullgaria e bllokon marrëveshjen e Frontex-it dhe Shkupit për shkak të gjuhës maqedonase

Lajme51 mins ago

Çairi edhe me një post të rëndësishëm! Ja kush emërohet Zv/drejtor i Drejtorisë së të hyrave publike!

Lajme56 mins ago

ASH reagon për drejtorët: Ejupi i “përjetshëm”, dhëndri i Nevzat Bejtës dhe vëllezërit “gjenial” Besimi!

Sport59 mins ago

Arteta i del në mbrojtje Lenos, pas gabimit trashanik ndaj Rapid Vienna

Kosovë1 hour ago

Selimi: E pyeta Albinin çka po thoshte kur tha “ka kënduar si bilbil” për Thaçin

Lajme1 hour ago

Berisha kryqëzon Ramën për ‘procedurat’: Inceneratorët helmojnë, u dogjën para ndërtimit

Lajme1 hour ago

Nga java tjetër mund të kemi orë policore për disa qytete ku ka më shumë të infektuar?!

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com