Connect with us

Sport

Muriqi del pozitiv me COVID-19, karantinohet në Turqi

Publikuar

me

Sulmuesi i Lazio, akoma pa pasur mundësi të regjistrojë debutimin e tij në Itali, duhet të përballet me virusin Covid-19.

Agjencia italiane e lajmeve, ‘ANSA’, raporton se Muriqi është karantinuar në Turqi, transmeton lajmi.net.

Lojtari thuhet se nuk është në gjendje të rëndë shëndetësore, pasi është asimptomatik.

Muriqi do të jetë i karantinuar deri në testin e radhës, i cili duhet të dalë negativ për ta liruar atë. /Lajmi.net/

loading...

Advertisement
Kosovë7 mins ago

Rexhep Selimi luan dhe tallet me Ramush Haradinajn dhe kandidaturën për president: S’po zgjedhim komandant

Lajme8 mins ago

Bullgaria e bllokon marrëveshjen e Frontex-it dhe Shkupit për shkak të gjuhës maqedonase

Lajme11 mins ago

Çairi edhe me një post të rëndësishëm! Ja kush emërohet Zv/drejtor i Drejtorisë së të hyrave publike!

Lajme16 mins ago

ASH reagon për drejtorët: Ejupi i “përjetshëm”, dhëndri i Nevzat Bejtës dhe vëllezërit “gjenial” Besimi!

Sport19 mins ago

Arteta i del në mbrojtje Lenos, pas gabimit trashanik ndaj Rapid Vienna

Kosovë24 mins ago

Selimi: E pyeta Albinin çka po thoshte kur tha “ka kënduar si bilbil” për Thaçin

Lajme34 mins ago

Berisha kryqëzon Ramën për ‘procedurat’: Inceneratorët helmojnë, u dogjën para ndërtimit

Lajme37 mins ago

Nga java tjetër mund të kemi orë policore për disa qytete ku ka më shumë të infektuar?!

Lajme37 mins ago

Partia Demokratike skaulifikon figura të njohura, do habiteni me emrat që nuk janë më pjesë e listave

Lajme38 mins ago

Zaev beson se negociatat do të hapen këtë vit

Sport39 mins ago

Bashkimi demolon Pejën, merr biletën për gjysmëfinale

Kosovë40 mins ago

Abrashi rrëfen si u zbulua skandali i “avullimit” të dy milionë eurove nga Thesari

Religjion53 mins ago

Kur takohen feja dhe njerëzorja! (Muhamedi a.s. shembull)

Kosovë56 mins ago

Rexhep Selimi flet për natën “më të rrezikshme për Kosovën” të para tri viteve

Sport1 hour ago

Napoli mposhtet në shtëpi, Alkmaar merr fitore minimale

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com