Connect with us

Kosovë

Momenti kur serbët këndojnë këngët e preferuara të Grenellit

Publikuar

me

I dërguari special i presidentit amerikan për dialogun midis Beogradit dhe Prishtinës, Richard Grenell, mbrëmë qëndroi për darkë në Beograd.

Gjegjësisht, Grenell mbrëmë ishte në darkë me Presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe anëtarët e delegacioneve serbe dhe amerikane.

Për darkën në Begrad shkroi vetë Grenell në Twitter duke thënë se ishte një natë e mrekullueshme, shkruan Reporteri.

“Serbët dhe Amerikanët në Beograd po këndojnë për Alabamën dhe Virxhinian Perëndimore, një natë mahnitëse”, shkroi Grenel teksa postoi video në të  cilën dëgjohen këngët “Country Roads” dhe “Sweet home Alabama”.

loading...

Advertisement
Kosovë2 mins ago

Komuna e Prishtinës do t’i bllokojë tri rrugë nga nesër deri të shtunën në mbrëmje

Sport9 mins ago

Tottenham pa telashe kundër LASK – tri gola për tri pikët

Lajme10 mins ago

Zaev: Ne si maqedonas asnjëherë nuk do të bllokonim vëllezërit tanë bullgarë

Kosovë18 mins ago

SHBA: Duam të sigurojmë suksesin e marrëveshjes së Uashingtonit midis Kosovës dhe Serbisë

Sport30 mins ago

Milan fiton ndaj Celtic, vazhdon forma e lartë e ‘Rossoneri’

Kosovë34 mins ago

Infektologu Krasniqi: E rrezikshme ideja e krijimit të imunitetit të masës

Lajme37 mins ago

Këto janë drejtorët e rinjë të emëruar sonte nga Qeveria

Bota50 mins ago

I jep lajmet Putini: Gati 5 mijë të vdekur në konfliktin Armeni-Azerbaixhan

Sport51 mins ago

Fonseca i lumtur me përmbysjen: Nuk ishte e lehtë, Roma reagoi mirë

Kosovë1 hour ago

“E morrën 9 persona, ja si e fshehën trupin e babait”, djali i Remzi Hoxhës hedh dyshimet e forta

Kosovë1 hour ago

Aksion masiv i Policisë në qendër të Prizrenit, 13 persona nën pranga

Sport1 hour ago

Dardanet shprehen optimiste të matura për ndeshjen kundër Turqisë

Kosovë1 hour ago

Rexhep Selimi luan dhe tallet me Ramush Haradinajn dhe kandidaturën për president: S’po zgjedhim komandant

Lajme1 hour ago

Bullgaria e bllokon marrëveshjen e Frontex-it dhe Shkupit për shkak të gjuhës maqedonase

Lajme1 hour ago

Çairi edhe me një post të rëndësishëm! Ja kush emërohet Zv/drejtor i Drejtorisë së të hyrave publike!

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com