Connect with us

Sport

Lajme të mira nga Italia: Andi Zeqiri drejt transferimit te Parma

Publikuar

me

Raportimet e fundit nga Italia bëjnë të ditur se Parma është afër mbylljes së transferimit të 21 vjeçarit nga Kosova, përcjell lajmi.net.

Negociatat për transferimin e tij janë në një fazë të avancuar, dhe brenda 2-3 dite gjithçka mund të mbyllet.

Zeqiri mund të arrijë te Parma gjatë fundjavës, për testet mjekësore.

Kujtojmë se Zeqiri është pjesë e Lausanne-Sport në Zvicër, duke u konsideruar ndër talentët më të mëdhenj në këtë vend.

Sulmuesi nga tetori pritet të vesh fanellën e Kombëtares së Kosovës, në nivel kombëtaresh./Lajmi.net/

loading...

Advertisement
Sport2 mins ago

Tottenham pa telashe kundër LASK – tri gola për tri pikët

Lajme3 mins ago

Zaev: Ne si maqedonas asnjëherë nuk do të bllokonim vëllezërit tanë bullgarë

Kosovë11 mins ago

SHBA: Duam të sigurojmë suksesin e marrëveshjes së Uashingtonit midis Kosovës dhe Serbisë

Sport23 mins ago

Milan fiton ndaj Celtic, vazhdon forma e lartë e ‘Rossoneri’

Kosovë27 mins ago

Infektologu Krasniqi: E rrezikshme ideja e krijimit të imunitetit të masës

Lajme30 mins ago

Këto janë drejtorët e rinjë të emëruar sonte nga Qeveria

Bota43 mins ago

I jep lajmet Putini: Gati 5 mijë të vdekur në konfliktin Armeni-Azerbaixhan

Sport44 mins ago

Fonseca i lumtur me përmbysjen: Nuk ishte e lehtë, Roma reagoi mirë

Kosovë55 mins ago

“E morrën 9 persona, ja si e fshehën trupin e babait”, djali i Remzi Hoxhës hedh dyshimet e forta

Kosovë60 mins ago

Aksion masiv i Policisë në qendër të Prizrenit, 13 persona nën pranga

Sport1 hour ago

Dardanet shprehen optimiste të matura për ndeshjen kundër Turqisë

Kosovë1 hour ago

Rexhep Selimi luan dhe tallet me Ramush Haradinajn dhe kandidaturën për president: S’po zgjedhim komandant

Lajme1 hour ago

Bullgaria e bllokon marrëveshjen e Frontex-it dhe Shkupit për shkak të gjuhës maqedonase

Lajme1 hour ago

Çairi edhe me një post të rëndësishëm! Ja kush emërohet Zv/drejtor i Drejtorisë së të hyrave publike!

Lajme1 hour ago

ASH reagon për drejtorët: Ejupi i “përjetshëm”, dhëndri i Nevzat Bejtës dhe vëllezërit “gjenial” Besimi!

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com