Connect with us

Lajme

Krenar Osmani nga Këshilli Inicues ia “dhuron” veshkët gjatë emisionit kryetarit të KRRE-së, Bislimovskit (Video)

Publikuar

me

Sonte në Klan Macedonia është debatuar për rritjen e energjisë elektrike, gjegjësisht rritjen prej 7.4% të energjisë elektrike për familjet.

Panelist në debat kanë qenë kryetari i KRRE-së Marko Bislimovski, anëtari i Këshillit Inicues për protestat kundër shtrenjtimit të rrymës, Krenar Osmani dhe profesor Iljaz Iljazi, njofton Albanews24.

Krenar Osmani nga Këshilli Inicues në emër të qytetarëve, në mënyrë simbolike, përderisa ka qenë duke u zhvilluar debati, ai ia ka dhuruar veshkët kryetarit Bislimovski, duke i treguar se qytetarëve u kanë ngelur vetëm veshkët t’ua dhurojnë kompanive energjetike, pasi gjendja e tyre financiare ua pamundëson pagesën e faturave të larta dhe se në vend të kësaj qytetarët duhet t’i shesin organet për t’i paguar faturat.

Merrni dhe veshkat dhe gjakun tonë

Krenar Osmani nga iniciativa i dhuron veshkët dhe gjakun Bislimovskit të KRRE-së.

Gepostet von BOLL MË am Mittwoch, 23. September 2020

loading...

Advertisement
Sport9 mins ago

Milan fiton ndaj Celtic, vazhdon forma e lartë e ‘Rossoneri’

Kosovë13 mins ago

Infektologu Krasniqi: E rrezikshme ideja e krijimit të imunitetit të masës

Lajme16 mins ago

Këto janë drejtorët e rinjë të emëruar sonte nga Qeveria

Bota29 mins ago

I jep lajmet Putini: Gati 5 mijë të vdekur në konfliktin Armeni-Azerbaixhan

Sport30 mins ago

Fonseca i lumtur me përmbysjen: Nuk ishte e lehtë, Roma reagoi mirë

Kosovë41 mins ago

“E morrën 9 persona, ja si e fshehën trupin e babait”, djali i Remzi Hoxhës hedh dyshimet e forta

Kosovë46 mins ago

Aksion masiv i Policisë në qendër të Prizrenit, 13 persona nën pranga

Sport51 mins ago

Dardanet shprehen optimiste të matura për ndeshjen kundër Turqisë

Kosovë1 hour ago

Rexhep Selimi luan dhe tallet me Ramush Haradinajn dhe kandidaturën për president: S’po zgjedhim komandant

Lajme1 hour ago

Bullgaria e bllokon marrëveshjen e Frontex-it dhe Shkupit për shkak të gjuhës maqedonase

Lajme1 hour ago

Çairi edhe me një post të rëndësishëm! Ja kush emërohet Zv/drejtor i Drejtorisë së të hyrave publike!

Lajme1 hour ago

ASH reagon për drejtorët: Ejupi i “përjetshëm”, dhëndri i Nevzat Bejtës dhe vëllezërit “gjenial” Besimi!

Sport1 hour ago

Arteta i del në mbrojtje Lenos, pas gabimit trashanik ndaj Rapid Vienna

Kosovë1 hour ago

Selimi: E pyeta Albinin çka po thoshte kur tha “ka kënduar si bilbil” për Thaçin

Lajme1 hour ago

Berisha kryqëzon Ramën për ‘procedurat’: Inceneratorët helmojnë, u dogjën para ndërtimit

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com