Connect with us

Lajme

Kasami: Ministritë me të cilat do të udhëheqë Besa do të jenë në shërbim të qytetarëve

Publikuar

me

Kreu i Besës, Bilall Kasami gjatë intervistës dhënë në emisionin Click Plus në Tv21 ka thënë se të gjitha ministritë që do ti udhëheq kjo parti do të jenë në shërbim të qytetarëve.

Kasami siguroi se me Ministrinë e Bujqësisë do të ndihmojnë në zgjidhjen e halleve të shqiptarëve që merren me bujqësi.

Ai tha se pas katër viteve shqiptarët do të jenë shumë më të kënaqur me shërbimet që do ti ofroj kuadri i Lëvizja BESA në këtë dikaster.

Ai shton se pozicionet udhëheqëse që i janë caktuar Lëvizjes Besa nuk janë prestigj, por obligim moral dhe përgjegjësi që e ka marrë Besa.

loading...

Advertisement
Kosovë7 mins ago

Komuna e Prishtinës do t’i bllokojë tri rrugë nga nesër deri të shtunën në mbrëmje

Sport14 mins ago

Tottenham pa telashe kundër LASK – tri gola për tri pikët

Lajme16 mins ago

Zaev: Ne si maqedonas asnjëherë nuk do të bllokonim vëllezërit tanë bullgarë

Kosovë23 mins ago

SHBA: Duam të sigurojmë suksesin e marrëveshjes së Uashingtonit midis Kosovës dhe Serbisë

Sport35 mins ago

Milan fiton ndaj Celtic, vazhdon forma e lartë e ‘Rossoneri’

Kosovë39 mins ago

Infektologu Krasniqi: E rrezikshme ideja e krijimit të imunitetit të masës

Lajme43 mins ago

Këto janë drejtorët e rinjë të emëruar sonte nga Qeveria

Bota55 mins ago

I jep lajmet Putini: Gati 5 mijë të vdekur në konfliktin Armeni-Azerbaixhan

Sport56 mins ago

Fonseca i lumtur me përmbysjen: Nuk ishte e lehtë, Roma reagoi mirë

Kosovë1 hour ago

“E morrën 9 persona, ja si e fshehën trupin e babait”, djali i Remzi Hoxhës hedh dyshimet e forta

Kosovë1 hour ago

Aksion masiv i Policisë në qendër të Prizrenit, 13 persona nën pranga

Sport1 hour ago

Dardanet shprehen optimiste të matura për ndeshjen kundër Turqisë

Kosovë1 hour ago

Rexhep Selimi luan dhe tallet me Ramush Haradinajn dhe kandidaturën për president: S’po zgjedhim komandant

Lajme1 hour ago

Bullgaria e bllokon marrëveshjen e Frontex-it dhe Shkupit për shkak të gjuhës maqedonase

Lajme2 hours ago

Çairi edhe me një post të rëndësishëm! Ja kush emërohet Zv/drejtor i Drejtorisë së të hyrave publike!

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com