Connect with us

Lajme

Kasami: Deputetë opozitarë do ti bashkohen shumicës (VIDEO)

Publikuar

me

Kasami sonte ne emisionin ClickPlus tha se se shpejti shumica parlamentare do të rritet, deputetë opozitarë do të na bashkohen.

Ai sonte eshte i ftuar per here te pare pas zgjedhjeve per te folur se çka bëri dhe cfare pozita ka ne qeverine e re Billall Kasami dhe Lëvizja BESA

loading...

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com