Connect with us

Sport

”Ibrahimovic është një UFO”

Publikuar

me

Ibrahimovic përfundoi një transferim prej 21 milionë eurosh në PSG nga Milano tetë vjet më parë, dhe shijoi karrierë të mirë në kryeqytetin francez.

Suedezi shënoi 156 gola në 180 paraqitje në të gjitha garat për klubin, ndërsa gjithashtu kontribuoi me 60 asistime, duke u bërë sulmuesi më i frytshëm në Ligue 1 në këtë proces.

Ish-mesfushori i PSG i tha Goal: “Ibrahimovic? Ai është një UFO. Unë e kam dashur karakterin e tij, e kam dashur lojtarin”.

”Ai është një lojtar i shkëlqyeshëm, një djalë i shkëlqyeshëm, i cili ka sjellë shumë për PSG. Mund të thuash që ai është arrogant, por ai ka bërë që shumë gjëra të lëvizin në drejtimin e duhur”. /Lajmi.net/

Lajme40 mins ago

“Po del nga binarët”, Eni Vasili shpërthen keq ndaj të ftuarit në studio: Mos provoko, s’më mëson dot mua

Lajme1 hour ago

Negociatat me PD, Fatmir Mediu zbulon dy kërkesat që i ka bërë Lulzim Bashës për 25 Prillin

Kosovë2 hours ago

Haziri: PDK duhet të mbetet në opozitë

Bota2 hours ago

Kriza qeveritare në Itali, çfarë ndodh nëse Conte jep dorëheqjen

Lajme2 hours ago

Bekim Sali kandidat i ASH-AAA për kryetar të Çairit? Ja si përgjigjet Skender Rexhepi

Lajme2 hours ago

Artan Hoxha zbardh detaje/ Antonio Gallo ka qenë disa herë në Shqipëri, testoi infrastrukturën

Lajme2 hours ago

Pedagogia e pyet ‘live’ se kur do të largohet nga politika, Rama heq mikrofonin dhe befason me reagimin

Bota3 hours ago

Kurti: Me administratën Biden do të jetë ndryshe

Religjion3 hours ago

Njevoja e njeriut për fenë – Hoxhë Ibrahim Alija

Kosovë3 hours ago

“Tri zgjidhje kryesore” për finalen me Serbinë, ndizet përsëri alarmi për Kosovën

Lajme3 hours ago

U nis për kryeministër, u bë Avokat i Popullit! Ende s’dihet se kush do të jetë kryeministri shqiptar në 100 ditët e fundit

Lajme4 hours ago

Varhejli: BE të mundësojë vaksinat për vendet e Ballkanit

Shëndetësi4 hours ago

Si të kujdeseni për sytë tuaj tani që jeni para ekraneve më shumë se kurrë më parë

Kosovë4 hours ago

Covid shkakton tragjedi në familje/ Para 3 ditësh i vdiq babai, sot vdes 29-vjeçari

Shëndetësi5 hours ago

Nuk jemi të vetëdijshëm sa i dëmtojnë dhëmbët disa shprehi: Shmangni këto gjëra

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com