Connect with us

Lajme

“I gjakosur në makinë”, publikohet videoja pak minuta pasi makina e Prend Gjinit u hodh në erë, ambulanca…

Publikuar

me

Tirana u trondit mbrëmjen e sotme nga atentati me lëndë plasëse që iu bë në Tiranë, ekzaktësisht në urën e Selitës në zonën e njohur si ish NSHRAK-u, Prend Gjinit nga Rrësheni.

Fotot dhe videot pak pas atentatit kanë mbushur rrjetin, por “BalkanWeb” ka mundur të sigurojë edhe pamjet e para pak pas atentatit ku u hodh në erë mjeti i të riut, që siç sqaroi policia dyshohet të ketë ndodhur për hakmarrje mes fiseve në Rrëshen. Kujtojmë që të riut ui është vrarë edhe vëllai pak muaj më parë, shtetasi Armando Gjini. Ata janë në hasmëri me familjen Reçi, ndërsa mes të dyjave ka në total 5 viktima.

Në një video tjetër duket momenti kur autoambulancat mbërrijnë në vendngjarje për të transportuar Prend Gjinin drejt spitalit të Traumës./News24/

Advertisement
Sport11 mins ago

Sporting Lisbona nderon CR7 – emëron akademinë e klubit ‘Academia Cristiano Ronaldo’

Kosovë12 mins ago

Rrahmani i VV-së i sulet akademik Kujtim Shalës së LDK-së, i jep medalje “për hajni”

Lajme14 mins ago

Kastriot Rexhepi: Opozita shqiptare bën “show”, amandamentet i dorëzoi në gjuhën maqedone

Kosovë28 mins ago

Gjuriq: Ua kemi borxh fëmijëve tanë që të mos e bëjmë armik Amerikën

Sport32 mins ago

Zekolli: Liga Unike do të rritë vlerat dhe konkurrencën në basketbollin shqiptar

Shëndetësi35 mins ago

43 shtatzëna u prekën me COVID-19 në Kosovë, 29 prej tyre lindën foshnjat e tyre

Lajme42 mins ago

Notat e lojtarëve: Real Sociedad 0-0 Real Madrid, Elustondo dhe Kroos më të mirët

Kosovë44 mins ago

Analisti Tahiri zbulon qëllimin e vizitës së Grenellit në Kosovë

Sport53 mins ago

ZYRTARE: PAOK transferon Waguen nga Barcelona

Kosovë60 mins ago

Memli Krasniqi: Koalicioni nuk ka vullnet t’i mbështes bizneset dhe qytetarët për rimëkëmbjen ekonomike

Lajme1 hour ago

Këto janë të gjitha vendimet që u morën në mbledhjen e sotme të Qeverisë Hoti

Sport1 hour ago

Barcelona ka edhe pesë lojtarë në shitje

Kosovë1 hour ago

Qeveria ua ndan nga 2 mijë e 733 euro delegatëve të legjislaturës së vitit 1990

Kosovë2 hours ago

Ministrja serbe zbulon 4 rrugët që do t’i financojë Amerika e që lidhin Serbinë dhe Kosovën

Lajme2 hours ago

Daçiq paralajmëron BeH-në: Po e njohët Kosovën, si do të ndaloni pavarësinë e Republikës Serbe?

MË TË LEXUARAT