Connect with us

Kosovë

Hapet valixhja e dyshimtë te ‘Bill Clinton’, kjo është çfarë ka pasur brenda

Publikuar

me

Skuadra Anti-Bombë e Policisë së Kosovës e ka hapur valixhen e dyshimtë që është gjetur tek Bulevardi “Bill Clinton”. Fillimisht ishte dyshuar që brenda kësaj valixheje ka mjet shpërthyer. Por, pas hapjes brenda saj është gjetur rroba dhe gjëra personale që dikush mund t’i ketë harruar.

.

loading...

Advertisement
Sport2 mins ago

Tottenham pa telashe kundër LASK – tri gola për tri pikët

Lajme4 mins ago

Zaev: Ne si maqedonas asnjëherë nuk do të bllokonim vëllezërit tanë bullgarë

Kosovë11 mins ago

SHBA: Duam të sigurojmë suksesin e marrëveshjes së Uashingtonit midis Kosovës dhe Serbisë

Sport23 mins ago

Milan fiton ndaj Celtic, vazhdon forma e lartë e ‘Rossoneri’

Kosovë27 mins ago

Infektologu Krasniqi: E rrezikshme ideja e krijimit të imunitetit të masës

Lajme31 mins ago

Këto janë drejtorët e rinjë të emëruar sonte nga Qeveria

Bota43 mins ago

I jep lajmet Putini: Gati 5 mijë të vdekur në konfliktin Armeni-Azerbaixhan

Sport44 mins ago

Fonseca i lumtur me përmbysjen: Nuk ishte e lehtë, Roma reagoi mirë

Kosovë55 mins ago

“E morrën 9 persona, ja si e fshehën trupin e babait”, djali i Remzi Hoxhës hedh dyshimet e forta

Kosovë1 hour ago

Aksion masiv i Policisë në qendër të Prizrenit, 13 persona nën pranga

Sport1 hour ago

Dardanet shprehen optimiste të matura për ndeshjen kundër Turqisë

Kosovë1 hour ago

Rexhep Selimi luan dhe tallet me Ramush Haradinajn dhe kandidaturën për president: S’po zgjedhim komandant

Lajme1 hour ago

Bullgaria e bllokon marrëveshjen e Frontex-it dhe Shkupit për shkak të gjuhës maqedonase

Lajme1 hour ago

Çairi edhe me një post të rëndësishëm! Ja kush emërohet Zv/drejtor i Drejtorisë së të hyrave publike!

Lajme1 hour ago

ASH reagon për drejtorët: Ejupi i “përjetshëm”, dhëndri i Nevzat Bejtës dhe vëllezërit “gjenial” Besimi!

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com