Connect with us

Sport

Formacionet zyrtare: Milan – Bologna

Publikuar

me

Rossonerët kërkojnë të vazhdojnë formën fantastike që patën post-COVID edhe në edicionin e ri.

Megjithatë, do të përballen me një skuadër mjaft konkurruese si Bologna.

Ndeshja fillon në orën 20:45, ndërsa më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/ 

loading...

Advertisement
Sport7 mins ago

Tottenham pa telashe kundër LASK – tri gola për tri pikët

Lajme8 mins ago

Zaev: Ne si maqedonas asnjëherë nuk do të bllokonim vëllezërit tanë bullgarë

Kosovë16 mins ago

SHBA: Duam të sigurojmë suksesin e marrëveshjes së Uashingtonit midis Kosovës dhe Serbisë

Sport28 mins ago

Milan fiton ndaj Celtic, vazhdon forma e lartë e ‘Rossoneri’

Kosovë32 mins ago

Infektologu Krasniqi: E rrezikshme ideja e krijimit të imunitetit të masës

Lajme35 mins ago

Këto janë drejtorët e rinjë të emëruar sonte nga Qeveria

Bota48 mins ago

I jep lajmet Putini: Gati 5 mijë të vdekur në konfliktin Armeni-Azerbaixhan

Sport49 mins ago

Fonseca i lumtur me përmbysjen: Nuk ishte e lehtë, Roma reagoi mirë

Kosovë1 hour ago

“E morrën 9 persona, ja si e fshehën trupin e babait”, djali i Remzi Hoxhës hedh dyshimet e forta

Kosovë1 hour ago

Aksion masiv i Policisë në qendër të Prizrenit, 13 persona nën pranga

Sport1 hour ago

Dardanet shprehen optimiste të matura për ndeshjen kundër Turqisë

Kosovë1 hour ago

Rexhep Selimi luan dhe tallet me Ramush Haradinajn dhe kandidaturën për president: S’po zgjedhim komandant

Lajme1 hour ago

Bullgaria e bllokon marrëveshjen e Frontex-it dhe Shkupit për shkak të gjuhës maqedonase

Lajme1 hour ago

Çairi edhe me një post të rëndësishëm! Ja kush emërohet Zv/drejtor i Drejtorisë së të hyrave publike!

Lajme1 hour ago

ASH reagon për drejtorët: Ejupi i “përjetshëm”, dhëndri i Nevzat Bejtës dhe vëllezërit “gjenial” Besimi!

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com