Connect with us

Sport

Drita pa kapitenin Limani përballë Legias

Publikuar

me

loading...

Kampionët e Kosovës, kanë mbajtur stërvitjen e fundit para ndeshjes kundër Legias, që zhvillohet ditën e enjte, me fillim nga ora 20:30.

Është skuadra e Dritës, që përmes një njoftimi në Facebook, ka bërë të ditur se për mungesën e Limanit, ndërsa pjesa tjetër e skuadrës duket e gatshme.

Njoftimi i Dritës, pa ndërhyrje:

Warsawa, 23.09.2020

Poloni🇵🇱

Përfundon stervitja e fundit anti Legia!

Klubi jone FC DRITA sapo ka perfunduar stervitjen e fundit anti Legia e cila do te zhvillohet neser me fillim nga ora 20:30.

Kapiteni Ardian Limani nuk arriti ta kaloj lendimin dhe do te mungoje neser, ndersa lojtaret tjere te gjithe jane te gatshem per ndeshje.

Warsawa, 23.09.2020Poloni🇵🇱Përfundon stervitja e fundit anti Legia!Klubi jone FC DRITA sapo ka perfunduar…

Gepostet von Drita FC am Mittwoch, 23. September 2020

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com