Connect with us

Sport

Çilafi me nje supergol ndaj Dritës (VIDEO)

Publikuar

me

loading...

Skuadra e Teteksit fal paraqitjes fenomenale të ekipit në fjalë veçanarisht Iljas Çilafit i cili nga nje goditje diku reth 26 metra arriti të tund rrjetën e portierit mysafir duke zhbllokuar rezultatin 1-0.

Ky gol i cili rrallë herë mund të shihet në terenet futbollistike ishte motiv dhe vetbesim për skuadren e Teteksit që këtë stinor Teteksi te realizoj planin qe ka hartuar para nisjes së kampionatit.

Në xhiron e ardhshme Teteksi do te takohet me liderin e tabeles, Skopjen.

Advertisement

MË TË LEXUARAT

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com