Connect with us

Lajme

Bathore, Shqipëri: Kunati vret kunatën

Publikuar

me

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Bathore, një vend në periferi të Tiranës.

Rreth orës 17:40, në rrugën “Apollonia”, pas një konflikti të çastit, për motive ende të paqarta dyshohet se shtetasi Agron Tanushi ka vrarë me armë zjarri kunatën e tij, shtetasen Jetmira Hasani.

Menjëherë policia ka shkuar në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën ku vazhdojnë hetimet për kapjen e autorit.

Gjithashtu është ngritur Grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë po vijon puna për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes/TCH.

.

Advertisement
Lajme3 mins ago

Ja kur do të jetë gati pakoja e katërt për ndihmë qytetarëve

Sport5 mins ago

Ndeshja e Tottenham në Kupën Carabao vihet në dyshim – kundërshtarët rezultojnë me koronavirus

Kosovë11 mins ago

Ambasadori i Hungarisë i jep mbështetje Kosovës për liberalizim vizash: Janë plotësuar kriteret

Sport25 mins ago

Sporting Lisbona nderon CR7 – emëron akademinë e klubit ‘Academia Cristiano Ronaldo’

Kosovë26 mins ago

Rrahmani i VV-së i sulet akademik Kujtim Shalës së LDK-së, i jep medalje “për hajni”

Lajme29 mins ago

Kastriot Rexhepi: Opozita shqiptare bën “show”, amandamentet i dorëzoi në gjuhën maqedone

Kosovë42 mins ago

Gjuriq: Ua kemi borxh fëmijëve tanë që të mos e bëjmë armik Amerikën

Sport47 mins ago

Zekolli: Liga Unike do të rritë vlerat dhe konkurrencën në basketbollin shqiptar

Shëndetësi50 mins ago

43 shtatzëna u prekën me COVID-19 në Kosovë, 29 prej tyre lindën foshnjat e tyre

Lajme56 mins ago

Notat e lojtarëve: Real Sociedad 0-0 Real Madrid, Elustondo dhe Kroos më të mirët

Kosovë58 mins ago

Analisti Tahiri zbulon qëllimin e vizitës së Grenellit në Kosovë

Sport1 hour ago

ZYRTARE: PAOK transferon Waguen nga Barcelona

Kosovë1 hour ago

Memli Krasniqi: Koalicioni nuk ka vullnet t’i mbështes bizneset dhe qytetarët për rimëkëmbjen ekonomike

Lajme1 hour ago

Këto janë të gjitha vendimet që u morën në mbledhjen e sotme të Qeverisë Hoti

Sport1 hour ago

Barcelona ka edhe pesë lojtarë në shitje

MË TË LEXUARAT