Connect with us

Kulturë

Yamani dënohet me burg të përjetshëm ? (VIDEO)

Published

on

Sa i përket serialit “Më fal” ky serial luan nga e hëna në të premten ora 18:20 në Alsat dhe ne e sjellim atë në faqen tonë të njëjtën ditë që transmetohet në TV.

Deri tani kemi arritur tek episodi 1801, kurse më poshtë mund ta ndiqni promon e episodit që do të transmetohet nesër, pra promon e episodit 1802.

Shikim te kendshem!

Video është më poshtë:

NA NDIQ NË FACEBOOK