Connect with us

Lajme

Ndërron jetë nëna e Edi Ramës

Publikuar

me

Ka ndërruar jetë nëna e Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Rama përmes një njoftimi në Facebook, njofton Klan Kosova.

“Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku mbetëm gjithnjë fëmijë. E di, që deri sa të shoh dot diellin e yjet do të jesh me mua, e bukur dhe e fortë si askush”.

“Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje dot për ne sesa e pamundura që bëre plot përkushtim gjithë jetën, prandaj prehu në paqe mam”.

klankosova.tv

 

MË TË LEXUARAT