Connect with us

Sport

Finlja e Kupës FA, formacionet zyrtare: Arsenal – Chelsea

Publikuar

me

Arsenal dhe Chelsea do të vihen përballë njëra tjetrës në kuadër të finales së Kupës FA, shkruan lajmi.net.

Për të dy skuadrat fitorja është me rëndësi, pasi do të ishte trofeu i parë këtë edicion (me shumë gjasë i vetmi).

Ndeshja mes Arsenal dhe Chelsea do të luhet me fillim nga ora 18:30.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për dy skuadrat. /Lajmi.net/

Arsenal:

Chelsea:

MË TË LEXUARAT