Connect with us

Sport

Chelsea prezanton fanellat e reja, janë brilante

Publikuar

me

Dhe skuadra e Frank Lampard gjatë ditës së sotme ka publikuar se si do duken fanellat vendase për sezonin e ri.

Fanella është e gjitha blu, e krijuar nga Nike, ka një jakë blu të errët dhe të zbukuruar në mëngë, përcjell lajmi.net.

Sulmuesi i Chelseat, Tammy Abraham tha: “Fanellat janë me të vërtetë shumë të bukura – shumë Chelsea… Ju mund ta shihni historinë prapa këtyre fanellave”. /Lajmi.net/

ZGJEDHJET PARLAMENTARE

MË TË LEXUARAT