Connect with us

Sport

Edon Zhegrova: Jetoj për ndeshjen Maqedoni – Kosovë (VIDEO)

Publikuar

me

Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova ka dhënë disa komente të bujshme për ndeshjen Maqedoni e Veriut – Kosovë, ndeshje e cila u anulua si pasoj e koronaviursit.

Në një intervistë dhënë gezetarit, Artan Ziberi në Televizionin shtetëror të Maqedonisë, Zhegrova ka theksuar se me mezi e pret ndeshjen ndaj Maqedonisë së Veriut.

Mes tjerash ai ka folur edhe për situatën e krijuar me koronavirusin e cila paralizoi edhe futbollin si dhe shumë gjëra të tjera.

Për më shumë ju ftojmë ta ndiqni bisedën e plotë të Zhegrovës me gazetarin sportiv të TVM2, Artan Ziberi.

MË TË LEXUARAT