Connect with us

Religjion

VIDEO/ Gazmend Aga, imami i famshëm shqiptar në Amerikë: Ja si duhet të lutemi në këtë kohë. Video që po bën namin

Publikuar

me

Imami i famshëm, Gazmend Aga, dhe shumë i dashur nga shqiptarët që jeton në Amerikë, po ju vjen në ndihmë shqiptarëve me mesazhe motivuese në këto ditë të vështira karantine.

Në kanalin e tij në youtube që ndiqet nga shumë shqiptar në të gjithë botën, Imami Gazmend Aga, ka publikuar videon me titull “Ja si duhet të lutemi në këtë kohë” që do t’i vij në ndihmë të gjithë shqiptarëve kudo që ata ndodhet shkruan ATNA.info

Karantina është e vështirë dhe çdo njeri ka nevojë për qetësi shpirtërore dhe lumturi familjare që ta kaloj sa më lehtë kohën në shtëpinë e tij. Në mënyrë që të qetësohesh shpirtërisht, ndiqe të plotë këtë VIDEO dhe më pas praktikoje në shtëpi lutjen drejtuar ZOTIT dhe dita jote do të jetë më e bukur.

Shiko videon e plotë:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Arazd0boOLA”]

MË TË LEXUARAT