Connect with us

Sport

“Nëse do varej nga unë, Neymar sot do të luante te Real Madrid”

Publikuar

me

Neymar iu bashkua PSG nga Barcelona në vitin 2017, por është lidhur me një rikthim në ‘Camp Nou’ e po ashtu edhe me një kalim te Real Madrid.

Carlos, një ish lojtar i madh i Real Madridit dhe Brazilit, ka thënë se do të dëshironte Neymarin në ‘Santiago Bernabeu’ shumë kohë më parë.

“Nëse do të varej nga unë, Neymar do të ishte këtu shumë kohë më parë, por jeta nuk është ashtu diç do të dëshironte dikush”, ka deklaruar Carlos, përcjell lajmi.net.

“Këta lojtarë të shkëlqyer gjithmonë duhet të luajnë për klubet më të mira në botë. Real Madrid sot është referencë për çdo lojtar”.

“A doni të fitoni Ligën e Kampionëve? Ejani te Real Madrid”./Lajmi.net/

Advertisement

Translate Article

MË TË LEXUARAT