Connect with us

Sport

ZYRTARE: Barca tregon sa gjatë do të mungojë Dembele

Publikuar

me

Anësori francez i është nënshturar një operacioni, dhe për rikuperim do t’i nevojiten gjashtë muaj.

“Ousmane Dembele do të mbetet jashtë fushave për gjashtë muaj”, thuhet në komunikatën e Barcelonës, përcjell lajmi.net.

Lëndimi i Dembele dhe Luis Suarez, ka krijuar një situatë emergjente te Barcelona, që po kërkon të sjellë një sulmues në ‘Camp Nou’, edhe jashtë afatit kalimtar të transferimeve.

Katalanët dëshirojnë të shfrytëzojnë një rregullore që ia lejon këtë gjë, por që lojtari duhet të vijë nga kampionati spanjoll i futbollit./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com