Connect with us

Lajme

Zjarr në një lagje në Shkodër, humb jetën 13 vjeçarja (VIDEO)

Publikuar

me

Një zjarr ka shpërthyer në një lagje të komunitetit rom në Shkodër.

Si pasojë e këtij zjarri ka humbur jetën një vajzë 13 vjeçare.

Familjarët pasi e kanë vërejtur mungesën e vajzës i kanë filluar kërkimet duke e gjetur në një nga barakat e familjes Dashi, raporton Top Channel, përcjell Klan Kosova.

Flakët janë përhapur në pak minuta duke përfshirë disa baraka ku strehoheshin disa familje.

Zjarrfikësit bënë të mundur izolimin dhe shuarjen e flakëve ndërsa shkak i zjarrit dyshohet të jetë një pajisje ngrohëse.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com