Connect with us

Kosovë

Zbulohet shuma marramendëse që paguanin prindërit në kopshtin ku iu rraheshin fëmijët

Publikuar

me

Dy video të ndryshme janë publikuar së fundi nga nëna e një fëmije ku shfaqen skenat e një edukatoreje duke dhunuar fëmijët e vegjël.

Në të dyja videot duket se edukatoret janë të ndryshme e po ashtu edhe fëmijët, shkruan Periskopi.

Në njërën, shihen dy edukatore, njëra prej të cilave ushtron dhunë fizike ndaj fëmijës. Ndërsa në tjetrën, të siguruar nga Periskopi, shihet një tjetër edukatore derisa e kapë me forcë për koke vogëlushin.

Periskopi mëson se prindërit për fëmijët e tyre paguajnë 250 euro në muaj.

Ky kopsht privat thirret Cambridge Kids.

 

 

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com