Connect with us

Lajme

Xhaferi sot “kapet” për Muhamed Zekirin

Publikuar

me

Pasi dje u shpreh i revoltuar me Ljupço Nikollovskin dhe Aleksandër Nikollovskin, sot kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi u kap për Muhamed Zekirin i cili dje pas mbarimit të seancës për PP kritikoi Xhaferin se me qëllim e ndërpreu seancën.

“Mos reago këtu, nëse dëshiron të thuash diçka, shkruaj në FB”, tha Xhaferi.

MË TË LEXUARAT