Connect with us

Lajme

Vallë a ka shumicë pa BDI-në?! A mundet LSDM-ja pa partnerin e tyre të koalicionit?

Publikuar

me

Gazetari i njohur i TV21, Jovica Paunoski përmes një analize të detjuar ka paraqitur zërat e fundit për një shumicë parlamentare që mund të ketë LSDM.

Ndiqni analizën e gazetarit Paunoski:

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com