Connect with us

Magazina

Trump u përpoq të puthte Melania, shiko se çfarë bëri ajo

Publikuar

me

Pasi Senati e liroi nga akuza për shpërdorim detyre, gjendja shpirtërore festive e Donald Trump ka zënë vend. Ai dëshironte të ndante gëzimin e tij me gruan e tij dhe zonjën e parë, Melania Trump, e cila ishte me të gjatë gjithë gjyqit.

I gëzuar, presidenti i SHBA-së Trump u përpoq të puthte Melania në buzë, por ai nuk e priste që ajo do t’i kthente faqen para kamerave.

Me gjithë momentin e vështirë, Trump më vonë falënderoi publikisht Melania dhe pjesën tjetër të familjes për mbështetjen që ata ofruan. Përveç Melania, vajza Ivanka dhe djali Barron ishin të pranishëm në sallën e gjyqit.

“Dua të kërkoj falje nga familja ime për gjithçka që ata kaluan për njerëz të mbrapshtë,” tha Donald gjatë fjalës së tij.

Zgjedhjet e ardhshme presidenciale në SHBA mbahen në nëntor të këtij viti, dhe duket se Trump duhet të fitojë jo vetëm simpat inë e votuesve, por edhe të gruas së tij.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com